شلخته نوشت

نویسنده شلخته یا نوشته های شلخته، مسئله این است!

پاک کن جادويی

امروز یه SMS به دستم رسید که متنش اینجوری بود:

" اگه یک پاک کن جادویی داشتید، کدوم یک از خصوصیات منو پاک می کردید؟ ( رُک بگو) { اینو برای همه بفرست ، نظر های جالبی میگیری. فقط اول جواب منو بده.}"

من هم برای تقریبا 10 نفر از دوستام و آشناها فرستادم. که تا حالا فقط 4 نفر بهم جواب دادند، و بقیه انگار نه انگار که اصلا همچین چیزی به دستشون رسیده!. اگه که اون 6 نفر بقیه، این SMS رو  برای من بفرستند، حتما بهشون جواب میدم که: بی معرفتیت رو با آخرین زورم پاک می کنم.

و اما جواب های اون 4 نفر، بی کم و کاست:

1- عصبی بودنت و اینکه زود از کوره در میری.

2- البته اگه بخوام پاک کنم دیگه چیزی ازت نمی مونه، ولی جدا از شوخی، غرورت رو پاک نمی کردم، فقط کمرنگش می کردم.

و بعد از اینکه من گفتم: مگه من مغرورم؟ گفت که: تازه یه کم هم از خود راضی هستی.

3- U r 2 anxious and excited when having responsibility. ( وقتی که مسئولیتی داری، خیلی مضطرب و هیجان زده هستی)

4- اختیار داری. شما فقط حُسنی. ولی حالا برای احتیاط یه 2 جین پاک کن  بفرست.

به نظر خودم کار جالبی بود. البته اگه آدم دوستای با معرفت و دست و دلوازی داشت که دلشون میومد، 14 تومن ناقابل خرج رفیقشون کنند، اون موقع خیلی بهتربود. ولی همین هم بد نبود. راستش اصلا فکر نمی کردم که در نظر بقیه مغرور و ازخودراضی باشم. و حتی کاملا برعکس فکرمی کردم. شاید این باعث بشه که یه کم رفتارم رو در برخورد با بقیه تغییر بدم. البته از بعد از ظهر تا حالا این اتفاق هم افتاده. هر کلمه حرفی که میزنم، کلی سبک و سنگینش می کنم که کو چکترین نشانه ای از غرور و تکبر توش نباشه.

بهتون توصیه می کنم که شما هم این کار رو امتحان کنید. اگه هم چیزی در مورد من می دونید و دوست دارید با پاک کن جادویی پاکش کنید، خوشحال میشم که بهم بگید.

  
نویسنده : علیرضا ; ساعت ۱:٠٠ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸٦