من و وبلاگم و آپلود

توی این چند روزه که داشتم ساختار وبلاگ رو دست کاری می کردم و قسمت پخش موزیک رو بهش اضافه کردم، به چند تا مسئله برخورد کردم که از اون جایی که هیچی ازشون سر در نمی آوردم، مجبور شدم به روش سعی و خطا انجامشون بدم.یعنی اینکه ساختار رو دستکاری می کردم و بعد وبلاگ رو می دیدم تا ببینم حالا این کارهایی که من کردم چه جوری شده. برای همین آمار بازدید کننده ها این مدت حسابی بالا رفته.15.gif ( این هم یه روش برای اینکه ، عقده های حاصل از معضل کمبود بازدیدکننده رو جبران کنیم)

خلاصه اینکه به این نتیجه رسیدم که ما ایرانی ها خیلی آدم های با حالی هستیم. حالا عرض می کنم که چرا!

ماها 05.gif(ماها رو می تونیم به «ما ایرانی ها که با نت سر و کار داریم»، محدود کنیم) اصولا دو تا کار توی قاموس زندگیمون تعریف نشده است:

1- کپی رایت     2- پول خرج کردن برای خدمات الکترونیک

در توضیح گزینه اول که ماشا الله همه استادند و نیازی به توضیح نیست.و در توضیح گزینه دوم به ذکر یه مثال بسنده می کنم:

من می خواستم دو تا فایل رو Upload کنم. و در ضمن هیچ پولی هم برای آن به جز همون پول کارت اینترنت خرج نکنم. که البته اگه جا داشت از زیر همون هم در می رفتم. خلاصه شروع کردم به گشتن توی این انبار کاه.

شاید 20-30 تا سایت رو امتحان کردم که هم مجانی باشه و هیچ محدودیتی برای زمان و تعداد دفعات دانلود نداشته باشه و هم اینکه یک لینک مستقیم و همیشگی برای دانلود بده. چون که اکثر سایت های آپلود مجانی شما رو به یک صفحه html راهنمایی می کنند که از اونجا باید دانلود کنید. خلاصه از اون جایی که جوینده یابنده بود، مخصوصا اگه پای پول وسط باشه، بنابراین: اورکا،اورکا ( خدا بیامرزه ارشمیدس رو که ما توی مکانیک سیالات هیچی از قانون شناوریش نفهمیدیم فقط همین اورکا رو یاد گرفتیم).

در نتیجه 3 تا سایت آپلود پیدا کردم. که اولی و دومی لینک مستقیم برای دانلود نمیده ولی از جنبه های دیگه قابل قبول هستند. ولی سومی لینک مستقیم هم داره. در ضمن قیافش هم با کلاس تره.

۱-upload2.net
2-MiHD.net
3-No File Limit

برای آپلود عکس هم سایتِ TinyPic، سایت خوبیه که همه میشناسن. البته اینو گفتم که بگم من هم می دونم.03.gif

/ 3 نظر / 5 بازدید
آزاده

سلام سلام .. ببينید من نظر ميدم ديگه نگین کسی نيست نظر بده اول: من عاشق رنگ بنفش هستم . رنگ وبلاگ شما . اين قالبو از کجا آوردين>‌؟ منم می خوام دوم: اون عکس سيزده بدری خيلی قشنگ بود . سوم: منم سبزه گره نزدم آقا بخت ما خيلی وقته بسته شده ديگه با سبزه و اين چيزا باز نميشه

آزاده

ببخشيد من دوباره اومدم ها!!! می خواستم بپرسم چه جوری روی وبلاگتون آهنگ گذاشتين؟‌ من روی وبلاگم آهنگ گذاشتم (البته من نه داداشم برام گذاشت) اما اينجوری مثل مال شما نيست . يعنی ديده نميشه . فقط شنيده ميشه اگه واسه شما زحمتی نيست من حاظرم پسوردمو بهتون بدم روی وبلاگم آهنگی که خيلی دوست دارم رو بذارين . ميشه ميشه؟؟؟ يا لااقل به منم ياد بدين

آزاده

من اصلا از کد و اين جور حرفا سر در نمی يارم . يعنی بلد نيستم اما بهم بدين ميدم داداشی برام بذاره . ممنونم