نگران نباشید و یا راه ر.ج شدن!

به احتمال زیاد، همگی می دانید که پفک، لواشک، آلو خشکه، بیسکوییت کرمدار، نوشابه، ساندویچ با نون اضافه و هزار کوفت و زهر مار دیگر که همگی در قالب هله هوله گنجانده می شوند چیست. به احتمال خیلی بیشتر، با سیستم گوارشی نیز آشنایی دارید ( مگر می شود آشنا نباشید. نصف عمرتان را بر سر همین می گذرانید. چه ورودی سیستم و چه خروجی اش). خدا خیرتان بدهد. مرحمت فرموده این دو مقوله رو با هم مخلوط کرده و به خوبی تکان دهید تا آن چیزی که می دانید حاصل شود. مایع مورد نظر را داشته باشید تا خبرتان کنم.

دانشمندان ماده ای با انعطاف پذیری بالا ساخته اند. به گمانم به آن لاستیک می گویند.(اشتباه نکنید، پلاستیک چیز دیگری است که با آن آفتابه می سازند). خوب بروید هر چه می توانید از آن لاستیک کذایی بخرید. یک نفرتان هم بروید کافی است. همان یک نفر هم نرفت طوری نیست. آدم فضول زیاد است. (بعدا یادم بیاورید یک داستان واقعی در این باره برایتان تعریف کنم). به هر حال به مدد تکنولوژی و یا نمی دانم دعا و نذر و نیاز، آن را به شکل یک توپ تو خالی در آورید که یک نقطه آن باز باشد. می دانید منظورم چیست؟ چیزی شبیه بادکنک می خواهیم. چرا اذیتتان کنم؟ اصلا ما نیازمند بادکنک بزرگی هستیم.

معجون تهیه شده در قسمت اول را با قیف درون آن بادکنک لاستیکی بریزید. سعی کنید یک قطره هم دور ریخته نشود. حیف است. کلی زحمت کشیده اید برایش. دل پیچه هایش به کنار، پولش را که حساب کنید می بینید خیلی می شود. سعی کنید که حتما تازه باشد. معجون را می گویم. اصلا بهتر است اول بادکنک را تهیه کنید و سپس معجون را. اگر مانده باشد، ... بگذریم بعدا خودتان متوجه می شوید چه می شود.

حال بایستی آن بادکنک را باد کنید. اَه و اوه نکنید که آنچه در آن است شاهکار خودتان است. برای باد کردن بادکنک می توانید از هر جایتان که باد در می آید کمک بگیرید. اکثر افراد این کار را با دهانشان انجام می دهند. ولی خب، انسانهای متفاوت قابلیت های متفاوتی دارند. آقا هر جور راحتید.به هیچ عنوان از باد کردن بادکنک مایوس نشوید. بنفش رنگ مناسبی است برای تشخیص آنکه به قدر کافی باد کرده اید یا نه. اگر از دهانتان استفاده نمی کنید، قطعا به مواد کمکی نیازمندید، حبوبات نیز سلام می رسانند. آن قدر باد کنید که مساحت تصویر بادکنک (خاک بر سرتان. مساحت تصویر نمی دانید چیست. اشکال ندارد من هم نمی دانم چیست. اگر آنجایتان سالم است، سرچش کنید). بله می فرمودم. باد کنید تا مساحت تصویر بادکنک 1،648،195 کیلومتر مربع گردد. خُـــــــــــــــــــــــــــــــــــب. کافی است.
هر چه فکرش می کنم، حجم معجون کمی کم است. به مرحله اول برگردید. از دوست و آشنا و فک و فامیل برای تهیه معجون کمک بگیرید. هر چه رتبه علمی بالاتر، معجون بهتر. خلاصه، الان مواد اولیه آماده است. داستان از این به بعد دارای دو روایت است:

اول:
به این کاری نداریم که کدام انسان فضولی آن سنجاق ته گرد را در ماتحت آن بادکنک پرفشار مملو از شیرین کاری هایتان فرو کرد. به هر حال کاری است که شده است و آن بادکنک ترکیده است. سوزن را که متقارن بزنید، با توزیع احتمال گاوسی هم که توزیع شده باشد، متقارن است. عملیات رنگ پاشی را می گویم. پس، نگران نباشید. شما تنها نیستید. تمام آن 1،648،195 کیلومتر مربع رنگ شده اند. خانه شما که چیزی نیست که برایش این همه چـ س ناله می کنید. حتی فراتر از آن سطح نیز رنگ شده اند. شعاعی در حدود نصف خاور میانه!

دوم:
سوزن ته گرد را برداشته و به ماتحت بادکنک فرو کنید. تبریک می گویم. شما ر.ی.ی.س ج.م.ه.و.ر شده اید.

/ 4 نظر / 37 بازدید
پگاه

من علاف سه ساعت این نوشته رو خوندم هی با خودم گفتم یعنی اینا رو همشو از خودت در اوردی؟!!!!

دل نویس

[نیشخند]...رابطه ها برای ر.ج شدن[خنده] راهکار خوبیه....کل بلاگستان رفتن تو کارش[متفکر] موفق باشی در پیدا کردن راهکارهای مفید....[گل]

omid

امروز کاملا اتفاقی (بدون اینکه کسی یاداوری کنه!) یه سر به اینجا زدم و همه مطالبی رو که نخونده بودم خوندم دیگه حوصلم نشد برا همش کامنت بذارم (می دونی که ک...گ... و آب هندونه) همش خوب بود اون مطلب آقای شریفی منو متاثر کرد و کلی به این فکر کردم که بعد ما هم کسی ما رو لایک میکنه یا....می دو نم اینا اثرات ... دیگه مطمئنم که دارم ....

ab

bara tosife neveshtat faghat az kalameye estefragh mitoonam estefade konam ke behesh bokhore