غزل

این خواهرزاده ما، اسمش غزل هست. 8 سالشه. ولی به جون خودم از یه آدم 28 ساله بیشتر می فهمه. من نمی دونم که کی گفته خواهر زاده به داییش میبره؟!! این که هیچیش مثل من نیست. یعنی بهتر که بگم: من که هیچیم مثل اون نیست43.gif. از همون بچگی که نقاشیش عالی بود. توی مدرسه که خطش هم حرف نداره. بعد، از پارسال تا حالا شعر هم میگه. یک شعرایی میگه که عباس یمینی شریف باید بیاد ازش درس بگیره26.gif. داستان نویسی هم که دیگه نگو!!!.( والا به خدا این هنوز موقع شوهر کردنش نیست، که حالا بگین ببین چجوری داره تبلیغ میکنه!!04.gif).

خلاصه چند روز پیش بهش گفتم: غزل این همه نقاشی میکشی، یه دونه هم از من بکش. اون هم هیچی نگفت و رفت. بعد یکی – دو ساعت اومد گفت: بیا دایی، این هم نقاشی. والا این بچه علاوه بر تمام چیزهایی که گفتم، قوه تخیلش هم حرف نداره. فکر کنم اون ذهنیت  آرمانی رو که از یه دایی داشت، روی کاغذ کشید و گفت: خاک تو سرت. دایی باید اینجوری باشه ها، نه مثل تو46.gif! و از اون جایی که خیلی هم محافظ کار هست، پایینش نوشته:"تقدیم به دایی عزیزم". که یه وقت بهم بر نخوره. به اصطلاح خواسته خرم کنه. ( من نمی دونم از کی تا حالا این قدر خوش تیپ و خوش هیکل شدم؟؟؟؟13.gif).خلاصه اینها به کنار. یکی بیاد به من بگه این کیه بغل دسته من؟؟؟34.gif. بهش میگم غزل این کیه که تو کشیدی؟ میگه نمی دونم.

در پست های بعدی حتما چند تا از شعراش هم میذارم تا بفهمین که چی میگم.( البته نه به این غلیظی که من میگم. ولی خوب اگه الان موقعش نباشه. 10-20 سال دیگه که موقعش میشه. شوهر کردن رو عرض میکنم03.gif).

62nhiz8.jpg

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
havijo0ri

۱۰- ۲۰ سال دیگه؟ ای خدااااااااا!!! من تا اون موقع ۱۰۰ تا کفن پوسوندم. تازه اگه اون موقع هم یکی بیاد وایسه بغل دست من (که از خریتش هست اگه این کارو بکنه ) من دیگه چشام نمی بینه که بخوام بفهمم کی هست.

هانيه

بابا خيلی نا اميدی . کی گفته تا ۱۰ـ۲۰ سال ديگه خدای ناکرده ۷ تا کفن پوسوندی ؟

هانيه

پس شمام تو نت هستين . اتفاقا همين الان با يه مطلب مسخره وبلاگم آپيده شد ...

هانيه

کی گفته نمیتونی پیانیست خوبی بشی؟ منم اولش فکر می کردم برای شروع دیره . اما دلم رو زدم به دریا . در ضمن ازاون خان دکتر متشکرم چون تقریبا همیشه اولین نفری هستی که مطالبم رو میخونی . هر چند که جالب نباشن. منم همیشه سعی کردم جزو اولین نفراتی باشم که مطالب خوب تو رو میخونم.

هستا

به همین سادگي سه ساله شدم بیا بیا بیا ... تولد بی باوریهایم باورم کن [گل

مينا

آخی.....چه نقاشی قشنگی.... عکسشم بذازی بد نیستا....ببینیم این وروجک چه شکلیه... نترس نمیایم خواستگاریش.

elli

آره بچه های اين دوره زياد ميفهمن. اگه يه روز غزل از عشق ازت بپرسه چه جوابی بهش ميدی؟

خواهرزاده

باز هم سلام پس حتما منتظر حضورت در وبلاگ هستم

علی کلانتری فرد

آقا تبريكات ما رو پذيرا باشييييييييد. فقط ما رو هم دعوت كنيد. جاي دوري نميره به خدا.

پرواز

به به!! [نیشخند] حیف شد من دایی نداشتم وگرنه می‌دونم که همیشه همین چیزها رو درموردم به همه میگفت (خواهر زاده هنرمند!!!) [زبان]