سفرنامه و چند تا چيز ديگه

1- شاید این آخرین فرصتی بود که میشد هممون دوباره دور هم جمع بشیم. چون بچه ها داشتند خونه رو تحویل می دادنند و دیگه جایی برای موندن نداشتیم. برای همین حامد پیشنهاد داد که همه بچه ها که این 4-5 سال بیشتر با هم پیک بودیم و علی الخصوص، خودمون 4 تا که با هم، هم خونه بودیم، بیایم کرمون تا دوباره همدیگه رو ببینیم و فارغ از درس و دانشگاه و هر چیزی که بخواد فکر آدم رو به خودش مشغول کنه، چند روزی خوش بگذرونیم. ما هم که هممون از خدا خواسته برای مرور کردن تمام اون خاطرات خوب، قبول کردیم و تقریبا با یکی دو روز تاخیر همه رفتیم کرمان. میشه گفت همش رو توی خونه بودیم. و همین که 7-8 تا از بچه هایی که این چند سال رو با هم زندگی کرده بودیم،می دیدیم، برامون کافی بود و حسابی خوش میگذشت.(به جز یک مورد کوچیک. که تصمیم گرفتم دیگه بهش فکر نکم). شب ها تا 4-5 صبح بیدار بودیم و فقط می خندیدیم و به عبارتی خوش میگذروندیم. یه شب درمیون اکران فیلم یا  play station 2بود. من خیلی با PS2 حال نمی کردم و اون شب رو می خوابیدم. از طرفی چون اکثر بچه ها نتیجه های فوقشون خوب شده بود، همدیگه رو مجبور می کردیم که شیرینی قبولی بدیم. و از این جهت کلی غذاهای خوشمزه و از همه مهمتر مفت خوردیم. البته بماند که بنده هم کلی از این بابت پیاده شدم. خلاصه اینکه واقعا این چند روزه خوش گذشت و عالی بود. یاد تمام اون 4-5 سال به خیر. واقعا میشه گفت که بهترین سالهای عمرم بود. روز آخر که من داشتم میومدم، یه تصمیم خیلی جالب گرفتیم. قرار شد که 16 شهریور سال 91 (5 سال دیگه) هممون سر ساعت 6 عصر توی ..... ( مکانش برای حفظ مسائل امنیتی به صورت محرمانه باقی می ماند)، به صورت کاملا مجردی جمع بشیم و از گذشته یاد کنیم و ببینیم که کی این قرار رو یادش میمونه. من هم اینو اینجا نوشتم که یادم بمونه و اگه هم خواست یادم بره، هر کی اینو می خونه یادآوری کنه. ( البته تا اون موقع فکر کنم اینجا 7 تا کفن پوسونده)

2- امروز 07/07/07 (البته از نوع میلادی) بود. اول اینکه 7 ، عدد مورد علاقه من هست و اینکه میگند که این روز یه روز خوش یمن هست که هر آرزویی بکنی بر آورده میشه. این روزها آن چنان آرزوی شخصی ندارم، برای همین آرزو کردم که وضع جامعمون بهتر بشه. و مردم از این مشکلات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی که هر روز باهاش دست به گریبان هستند، رهایی پیدا کنند و یه کم با آرامش خاطر زندگی بکنند.

3- به زودی چند تا از شعر های خواهر زاده عزیزم رو اینجا خواهم گذاشت.

4- سعی کنید که هر از چند وقت یک کار خیرخواهانه که خیلی هم عادی نباشه انجام بدید. یک حس آرامش عجیب و لذت بخش به آدم میده، که باهیچ حسی قابل مقایسه نیست.

5- آقا محمد، اگه اینجا بیای و نظر ندی، خیلی نامردیه. و اگه این کار رو بکنی من اینجوری برداشت میکنم که اصلا اینجا نمی یای و همه حرفات خالی بندی بوده.

/ 6 نظر / 4 بازدید
عباس معمار

سلام خسته نباشی از مطلب قشنگی که در وبلاگ شيدايان گذاشتی خوشم اومد من هم نظرت رو تاييد کردم سری به من بزن

سميرا

خيلی جالبه!تاريخ امروز به وبلاگ من هم سربزنيد اخه امروز۷/۷/۷ نوشتنش رو شروع کردم از اينکه فهميدم امروز خوشيمنه خيلی خوشحال شدم!

مهسا

درود و بسی لذت بخش است تداعی خاطرات چه تلخ و چه شیرین آدمی را به آن دوران باز می گرداند ای کاش من هم دوستان قدیمی را می دیدم افسوس که دور افتادهام از وطنمان وطنی که که دلم برای خاکش پر پر می زند هر لحظه مرا می خواند پيش مي روم اما راه ورودی نمی بينم با آن محدوديت هايی که ايرانيان درون کشور را در بر گرفتست اما چه کنيم ؟ چه گوييم؟ کمک از که خواهيم؟ To me IRAN is going to hell but who cares!!! بدرودتا درود با ما هموطن گرامی

هانيه

سلام چند نکته: ۱) کامپيوترم قاطی کرده و ديشب هر کاری کردم وبت توش آپ نشد . پیشنهاد قبلی تو هم فایده نداشت . چی کار کنم ؟ الانم از دانشگاه دارم این نظر رو می ذارم . چون کامپیوترم هنوز قاطه... ۲) لطفا از مدیریت یادداشت نظرات رو بخون چون من به دلیل مشکل بالا تو مطالب قبلی نظر می ذارم. ۳) معلومه این چند روزه خیلی بهت خوش گذشته... برای نکات ۱و۲ يه پيشنهادی بده چون دارم قاطی می کنم.اگه کامپيوترم مشکل نداشت اولين نظر رو من ميدادم بی شک....

هانيه

راستی يادم رفت: تو وقتی من به مطالبم می گم چرند ميگی هيچ مطلبی چرند نيست. اونوقت به مطالب خودت می گی اراجيف ؟...پس من چی باید به مطالبم بگم؟؟؟ در ضمن اين محرمانه کار کردنتون منو نابود کرده... ديگه هم نگو (خوش باشین )خواهشا فکر کنم حرفام تموم شد ٬فکر کنم...

مهران

سلام. خواهش ميکنم.قابلی نداره.راحت باشين. موزيک وبلاگتون رو نتونستم بشنوم. قدر روزای دور هم بودن اينجوری رو ميدونين يا حتما بايد مثل من سی ساله بشين تا بدونين؟